Starší přípravka se Zlatníky vítězně...

publikováno 25.05.2014 (aktualizováno 26.05.2014)

Sestava Starší přípravky se ve svém předposledním zápase ve Zlatníkách  "skládala" velmi těžce... Školy v přírodě vyřadily ze sestavy např. Vojtu P., Standu T. Kubu H., Davida M., Kubu A.... Paralelní zápas Mladší přípravky v Průhonicích navíc neumožňoval výpomoc o kategorii mladších borců vestecké Viktorky. A tak jsme do Zlatník pod vedením Jirky N. přivezli kluky ročníků 2004, kteří tvořili jádro sestavy a v zápase skoro nestřídali. Ze starších kluků doplnil tým už jenom David S. a Miki A., v bráně pak k překvapení soupeřů nastoupila Emča (2006) a podala parádní výkon...Od úvodu zápasu jsme byli lepším týmem, na mokrém terénu kluci slušně kombinovali, podrželi míč a fungovala také střelba. V útoku se dařilo dvojici David - Ondra, oba často stříleli a úspěšně. Další tyče a břevno ještě nastřelil Ondra. Poločas skončil výsledkem 5:1 pro náš tým. Ve druhém poločase jsme změnili rozestavení, do útoku šla nová dvojice Miki - Ríša a také jim "to tam padalo". Celý tým na těžkém terénu podal pěkný výkon a zápas nakonec s přehlem vyhrál v poměru 11:1.  Ke svému poslednímu zápasu nastoupí Starší přípravka doma proti týmu z Hradištka. Pak už nás čekají letní turnaje a závěr sezóny...