Mistrovské zápasy - víkend 6.- 7.9.

publikováno 08.09.2014

První zářijový víkend rozehrály všechny týmy FAJNu své mistrovské zápasy:

Minipřípravka - na nesoutěžním turnaji v Kunraticích si ročník 2007 poradil se všemi soupeři a celkově v turnaji zvítězil.

Mladší přípravka - na domácím hřišti vestecké Viktorky kluci ročníku 2006 potvrdili parádní formu v úvodu sezóny a díky  skóre se v tabulce "ujali vedení" před "A" týmem Průhonic. Ten také jako jediný naše kluky v sobotu porazil. Všechny ostatní zápasy kluci zvládli a zvítězili.

Starší přípravka - tento ročník hraje v novém herním systému 2 x 5+1. Sčítají se výsledky a góly ze dvou poločasů, kdy nejdříve proti sobě nastoupí A týmy a B týmy, druhé poločasy se týmy prohodí ( A proti B ). I když naše Áčko oba dva své zápasy vyhrálo ( 3:1 a 10:1), do tabulky jsme si nepřipsali ani bod, protože B tým oba své zápasy prohrál, a to vyšším rozdílem branek. Příští víkend kluci a holky zajíždí na hřiště silného týmu z Rudné.

Mladší žáci - Na hřišti soupeře v Mníšku to byla jednoznačná prohra našeho týmu. Rozhodla neúčast několika našich hráčů... Tým složený z kluků ročníku 2002 a 2003 prohrál poměrem 0:11.