Mistrovské zápasy - víkend 20.- 21.9.

publikováno 21.09.2014

Mladší přípravka - na turnaji v Dolních Jirčanech si kluci připsali do tabulky 9 bodů. Třikrát zvítězili (Jesenice, D.Jirčany a Průhonice B), prohráli těsně 2:3 s týmem Průhonic A a neudrželi poločasové vedení 3:2 proti týmu ze Psár, se kterým na konec prohráli výsledkem 3:6.

Starší přípravka - na domácím hřišti tým po předchozích dvou prohrách konečně zabral a ve dvojutkáních porazil tým z K.Přívozu celkovým skórem 28:19. A tým oba své zápasy vyhrál ( 8:3 a 17:3), B tým nejdříve prohrál 1:10, ale ve druhém zápase po zlepšené obraně prohrál těsně 2:3 (poločas 2:1). Do tabulky tedy první tři body a další soupeři před námi...

Mladší žáci - na hřišti soupeře Z Dolních Jirčan ( letos spojený s kluky ze Psár) si kluci zahráli kombinační fotbal a tentokráte po proměněných šancích přidali i góly... Utkání na jednu bránu skončilo vítězstvím našich kluků 7:1, a to ještě několik šancí kluci neproměnili. Výborně zahráli dnes všichni, ale jmenovitě si pochvalu zaslouží opory Standa "Stanley" Tichý, Kuba "Hofi" Hofmann a David "Síla" Silovký. Zdobilo je nasazení, fyzička, přehled a konečně i proměňování šancí...