Úvod » Aktuality

Turnaj ve FAJN GÓÓÓLu se povedl náramně...

publikováno 16.03.2015

O druhém březnovém víkendu na "MDŽ", tedy 8.března se v tělocvičně vesteckého Sportovního centra konal první ročník turnaje v nové stolní hře FAJN GÓÓÓL. Hru se podařilo za vydatného přispění (vlastně jí celou vymysleli...) trenérů Olgy a Zdeňka a jejich svěřenců z týmu Mladší přípravky "uvést v život", tedy navrhnout a vyrobit před Vánocemi loňského roku a ostrou zkoušku absolvovala tedy tento týden. Hned v úvodních minutách se ukázalo, že hra je poutavá a hlavně velmi rychle pochopitelná pro všechny věkové skupiny, vč. těch nejmladších. Důkazem byli pozdější stupně vítězů... V dopoledních hodinách dorazilo nakonec 13 borců z naší Akademie a na 4 stolech se v osmi kolech utkali "na body" všichni mezi sebou. Pravidla určila vítězem toho, kdo jako první došel na herním plánu do cíle. Ten také získal 4 body do celkového pořadí , druhý v pořadí 3 body atd...Po osmi kolech se celkovým vítězem stal Sebastian "Séba" Tozbey (2008) z týmu Minipřípravky a nechal "za zády" všechny starší kluky vč. kluků z týmu Mladších žáků, tedy ročník 2003...Na druhém místě se umístil Filip Kovařík a na třetím Ondra Vlasák. Zvláštní ceny pak ještě získali David Zimmermann a Martina Svobodová z týmu dívek Bohemians. Ceny všem předal sám Jirka Novotný, který si atmosféru turnaje také užil, i když tentokrát bez obutých kopaček :-). Mladí Viktoriáni si nedělní dopoledne užili, hra se jim líbila o čemž svědčily hurónské výkřiky po vyhraných i prohraných partiích...Těšíme se na druhý ročník, který budeme příští rok určitě pořádat a věříme, že za ještě větší účasti.

Za FAJN tým Olga a Míra

Obrázky k článku

Aktualita

FAJN gesto r.2010 – Děkujeme!!!
Po krásném proslovu brankáře Honzy darovali své medaile svým mladším kamarádům a tak odjížděl domů každý Vestečák s úsměvem na rtech! Děkujeme!!!

Kalendář akcí

« 02 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace