Prvni venkovní turnaj se nám nevydařil...

publikováno 23.03.2015

Třetí březnovou neděli se kluci z mladší přípravky ročníku 2006 zúčastnili prvního venkovní turnaje této jarní sezóny. Turnaj se konal v Českém Brodě a bylo přihlášeno 18 týmů rozdělených do dvou skupin po devíti. Hrálo se systémem každý s každým. Kluci v sestavě Lukáš Hovorka, Péťa Hecht, Adam Dlouhý, Jonáš Mládek, Míra Chalupa, Táďa Augustýn a David Radvanovský vybojovali deváté místo. Na kluky čekalo celkem 8 zápasů po 14 minutách. Čož je docela hodně hracích minut na to, že jsme měli jen dva hráče na střídání. Kluci bojovali, rvali se, střídali krásné fotbalové okamžiky se slabšími, ale na konec z toho bylo jen deváté místo. Velkým příslibem do budoucna je určitě výkon obou dnešních brankářů, kteří se párkrát prostřídali v brance. Luky a Péta. Ti svými bravurními zákroky podrželi náš tým v každém zápase. Herně jsme ve více než polovině zápasů byli soupeřům zdatým protivníkem. V některých zápasech si troufnu říci, že jsme byli i lepší. Ale štěstíčko nám tentokráte nebylo nakloněno. Postupem času taky ubývali síly a bylo to znát. Také se projevila absence několika dalších hráčů, zejména nám chyběl střelec. Šance jsem si vypracovali, ale gólově jsme se už moc neprosadili. Výsledky Vestec - Milovice 1:2 (Táďa), Vestec - Admira 1:4 (Adam), Vestec - Lipence 1:3 (Luky), Vestec - Benátky nad Jizerou 0:1, Vestec - Ústí nad Labem 2:1 (Adam, Jonáš), Vestec - Labský Kostelec 0:4, Vestec - ČAFC Praha 1:5 (Jonáš), Vestec - Horní Měcholupy 0:2. Chtěl bych klukům poděkovat. Makali do poslední minuty.