Úvod » Jak se hrálo

MP v Jirčanech pod své možnosti

publikováno 30.04.2015

Další turnaj MP se hrál v Jirčanech. Sestava Šimon Žufniček, Péťa Hecht, Kuba Kučera, Dan Beneš, David Radvanovský,
Lukáš Hovorka, Matěj Průša, Míra Chalupa, Jonáš Mládek. Kluci makali, snažili se, bojovali, leč z pěti zápásů jsme vyhráli pouze jeden Vestec - Jirčany 6:2, jednou jsme remizovali Vestec - Průhonice B 2:2 a třikrát jsme prohráli Vestec - Jesenice 2:10, Vestec - Průhonice A 4:9 a Vestec - Psáry 5:9. Na naší hře bylo znát, že někteří kluci naskočili do turnaje po delších tréninkových přestávkách (nemoc, škola v přírodě). Je to škoda, protože jinak suveréní Průhonice A byli dnes k poražení a zápas s Psáry jsme tradičně zaspali a doháněli jsme to až ve druhém poločase. Gólové manko jsme už ale nestáhli. Herně jsme nepropadli a kluci, kteří nehrají tak často celkem rychle zapadli. Bohužel nám ale chybí střelci. Do šancí se dostáváme, ale narozdíl od soupeřů je neproměňujeme. V této herní činosti bylo znát, že chyběli Táďa Augustýn a Adam Dlouhý. Ti posílili SP a podle hodnocení trenéra byly výraznými posilami, což je povzbuzující.