Úvod » Jak se hrálo

MP veze 12 bodů z Jesenice

publikováno 04.05.2015

V neděli 3.5. pokračoval kolotoč turnajů OP MP v Jesenici. Tým ve složení Lukáš Hovorka, Kuba Kučera, Dan Beneš, Jonáš Mládek, Táďa Augustýn, Adam Dlouhý, Šimon Žufniček a Oliver Sůkala vybojoval 4 výhry a prohrál pouze jednou. První zápas proti domácí Jesenici byl první poločas výsledkově i herně vyrovnaný, ale do druhého poločasu jsme nastoupili s větším odhodláním a touhou vyhrát a to se nám taky nakonec podařilo Jesenice - Vestec (2:2) 4:7. Následoval zápas s Průhonicemi A. První poločas byl z obou stran opatrný. Nikdo nechtěl udělat chybu. A tak se bojovalo především ve středu hřiště. Nám se ovšem podařil jeden rychlý brejk a dostali jsme se do vedení 1:0, které jsme do přestávky uhájili i přes některé nadějné šance soupeře. Druhý poločas jsme ale úplně vypustili, přestali hrát a bojovat. Přesto jsem dlouhou dobu drželi jednogólový náskok. Průhonice se stále častěji dostávali po pěkných akcí do zakončení a bylo otázkou času kdy nás potrestají. To se nakonec bohužel potvrdilo a tak Vestec - Průhonice (1:0) 1:4. Po přestávce jsme změřili síly s D. Jirčany. V tomto zápase jsme jasně dominovali a jednoznačně jsme vyhráli. Jirčany - Vestec (0:7) 0:13. Další zápas se silným soupeřem ze Psár byl bojovný z obou stran, ale my jsme byli od začátku malinko lepší a měli více ze hry. Ale nedařilo se nám proměňovat gólovky. Soupeř hrozil spíše z rychlých brejků a tak poločas skončil nerozhodně. Po přestávce jsme malinko přidali a hlavně zpřesnili zakončení a zaslouženě jsme vyhráli. Psáry - Vestec (1:1) 1:5. V posledním zápase nás čekali Průhonice B. Zápas měl jednoznačný průběh a připsali jsme si dnes 4 výhru. Vestec - Průhonice B (4:0) 7:0. Turnaj nám ukázal dvě důležité věci. Za prvé, když budeme makat a poslouchat trenéra, může hrát vyrovnané zápasy i se silnými soupeři. Za druhé jsme se přesvědčili, že pokud něco vypustíme, soupeři nečekají a nemilosrdně trestají. Všichni vestečtí bojovnicí dneska zaslouží pochvalu a těším se na další zápasy.