Výborný výkon Dana Beneše v brance na větší bodový zisk nestačil

publikováno 01.06.2015

Poslední soutěžní turnaj sehrála MP v Průhonicích. Sestava byla různě slepována a vypadala následovně: Dan Beneš, Kuba Kučera, Péťa Hecht, Adam Dlouhý, Matěj Průša, Míra Chalupa a David Zimmermann. Zápasový kolotoč začal s Jesenicí a než jsme se stačili rozkoukat a "nastoupit", prohrávali jsme 3:0. Druhý poločas jsme hru zlepšili. Přidali bojovnost, ale na dobře a aktivně hrající jesenický tým to nestačilo. Vestec - Jesenice 5:9. Po pauze jsme změřili síly s družstvem ze Psár. Průběh zápasu byl "v bleděmodrém" kopií prvního zápasu, takže Vestec - Psáry 2:8. Tento dvojzápas jsme zakončili s Průhonickým béčkem. Utkání bylo dlouhou dobu vyrovnané herně i výsledkově. V druhém poločase, ale o naší výhře rozhodli kluci několika rychlými góly v krátkém sledu po sobě, na které už soupeř nedokázal odpovědět. Vestec - Průhonice B 5:2. Po další pauze jsme šli na Áčko Průhonic. Zápas měl od začátku jednoznačný průběh. Průhoničtí byli rychlejší a důraznější. My jsme byli ve všem o krok pozadu. Vestec - Průhonice A 3:10. Náš dnešní poslední soupeř přijel z Jirčan. Na začátku jsme udělali několik menších chyb a soupeř trestal. Po té jsme se herně zvedli a začali dotahovat. Vytvořili jsme si řadu šancí. Proměnili jsme jich, ale méně než jirčanští, kteří trestali naši nedůraznou a nepřesnou obranu. V závěru jsme mocně finišovali, ale vyrovnat se nám už nepodařilo. Vestec - Jirčany 3:4. Pochvalu zaslouží Dan, který předváděl vynikající brankářské zákroky v každém zápase. Ikdyž se kluci snažili a bojovali, tak dnes to nebyl náš fotbalový den.