Starší přípravka zabojovala proti Kazínu...

publikováno 07.06.2015

Své poslední zápasy sehrála Starší přípravka proti druhému v tabulce, týmu z Kazína. Sešli jsme se téměř kompletní, chyběl nemocný Fríďa a nedorazil Dan Plop...Oba dva týmy jsme opět namixovali tak, aby  měly týmy v obou zápasech šanci vyhrát. Atým s oporami Markétou, Ríšou a Ondrou byl doplněn Honzou Vrňatou, Denisem a Matějem Průšou, který si ze zápasů později udělal "onemanshow", tak mu to tam padalo...V prvním zápase se dlouho hrálo nerozhodně, ale na začátku druhého poločasu se Áčko rozstřílelo právě zásluhou Matěje a nedalo soupeři šanci - 8:3. Ve druhém zápase to byl především úporný boj, ve kterém nepadaly góly, a tak nakonec po dvou vstřelených gólech a jednom inkasovaném jsme udrželi těsnou výhru 2:1.

B tým ve složení Ema, Adam S., Tadeáš, Kristýna, Vojta, Patrik, B. a Tomáš P. se v obou zápasech držel statečně. Ve druhém zápase dokonce v poločase vedl 2:1, ale nakonec oba své zápasy prohrál v poměrech 2:5 a 2:4. Pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří se v horkém počasí vydali ze všech sil, ale oním "DPH" v zápasech opět nadchla Kiky, která z pozice středního záložníka hrála úplně všude, bránila a dala i góla, další šance si vybojovala....Celkové skóre tedy 14:13 a poslední 3 body do tabulky, ve které jsme nakonec skončili na 4.místě.

Tým SP hrál v celém ročníku velmi dobře, jaro týmu vyšlo o trochu lépe, prohrálo pouze dva zápasy. To nakonec rozhodlo o tom, že se nám druhá příčka v tabulce vzdálila již po minulé prohře v Letech. Ale tým makal co to šlo, vybíral si silné i slabší chvilky, a trenéři byli se všemi hráči po celou sezónu nadmíru spokojeni...