Herní zlepšení MP2007

publikováno 21.09.2015

Ve třetím kole mistrovské soutěže 19. 9. 2015 na hřišti v Dolních Jirčanech  MP2007 (Vestec A) získala 9 bodů za tři přesvědčivé výhry nad Dolními Jirčanami A i B (9:3, 8:0) a nad svými mladšími spoluhráči Vestcí B (7:2). Utkání s Jesenicí bylo během prvních šesti minut velmi napínavé a plné šancí na obou stranách, kdy na první gól Jesenice hned odpověděl svojí úspěšnou střelou Miki. Pak jsme ale na necelé dvě minuty zaváhali a „nestíhali“ v obraně, což jeseničtí ihned využili a odskočili třemi góly na 1:4. Ve druhé půlce utkání kluci obranu hodně zlepšili a sehráli opravdu vyrovnaný souboj s konečným výsledkem 2:5. Opět se nám tedy podařilo snížit počet obdržených jesenických gólů oproti předchozím kolům a kluky je třeba za statečný výkon pochválit. Jen tak dál! Tradičně vyrovnané utkání jsme sehráli na konci turnaje i proti hráčům ze Psár. Psáry tentokrát tahali za silnější konec a utkání skončilo 3:4 v náš neprospěch. Na většině našich hráčů se projevovala už únava z celého dopoledne a některým se doslova pletly nohy. Tři góly se podařilo dát hlavně díky spolupráci Davida Z. a Matěje a rychlému přesunu míče dopředu, kde Matěj neomylně zakončoval. Matěj za všechna tři kola již skóroval 34x!, takže se nese na skvělé střelecké vlně a doufáme, že se mu bude dařit dál. Jak je vidět níže, je hodně fajn, že také ostatní hráči FAJN 2007, včetně nováčků, se začínají prosazovat a zapisovat do listiny střelců. Branku tentokrát celý turnaj střežil Adam Kornfeld (z 2008), který skvělými zákroky vestecké „Ačko“ hodně podržel. Díky Adame a těšíme se, až nám půjdeš chytat zase příště.

Složení týmu (góly): Adam Kornfeld, David Brožek (2x), Tomáš Kábrt, Luky Kučera, Kuba Nosek (1x), Simon Pála, Matěj Pípal (15x), Miki Poláček (7x), Robert Svědík (1x), David Zimmermann (2x), Filip Richter (1x).