Výhra MŽ v Jílovém

publikováno 12.10.2015

Tým Mladších žáků zajížděl o minulém víkendu na hřiště týmu z Jílového. Chyběli opět některé opory - Ríša a Vojta, a tak jsme na střídání měli pouze 2 hráče. Úvod zápasu nám vyšel, dobře jsme kombinovali a měli také několik slibných šancí. Žádná ale gólem neskončila, a když v 11. minutě neudržel Vojta slabý centr, prohrávali jsme z následné dorážky 0:1. Kluci na chvíli přestali hrát a kroutili hlavami - první šance soupeře a hned gól...Ale hrálo se dál a byli to opět naši kluci, kdo si vytvářel šance a také se dostával k zakončení. Po stranách to opět rozběhal David "Síla" a Miki, v záloze vymýšlel přihrávky Ondra s Jirkou a na obraně hráli s jistotou David Malý, Honza "Pólo" , Jindra a Patrik. Do útoku ze střídačky nastupoval Luky a zaslouží za celý zápas velkou pochvalu. Velký pokrok od prvního zápasu v Hradištku...SUPER. Stav 0:1 vydržel až do 20. min kdy po levé straně opět "uletěl" Síla a jeho střelu na bránu dorazil pohotově Miki. I nadále to létalo okolo soupeřovy brány, kluci s chutí stříleli a soupeře zachraňoval jejich výborný gólman. Po jednom rychlém protiútoku vysunul Honza Ondru a ten i přes dva dotírající obránce v sólu nedal brankáři šanci...1:2 z pohledu soupeře z Jílového. Další útoky se valily na bránu kluků (i holek) v bílých dresech, tedy domácího celku a při zahrávání jednoho z několika rohových kopů si chytrou střelu Ondry k přední tyči srazil gólman do vlastní sítě. 1:3 a více klidu v našich řadách. Tímto výsledkem skončil i poločas a trenéři si vzpoměli na minulý domácí zápas s Jesenicí, kdy jsme o poločase také vedli o dvě branky....a nakonec prohráli...Kluci se ale tentokráte poučili, opět byli aktivní a kombinacemi se dostávali před bránu soupeře. Po jedné z narážeček se k míči dostal opět Ondra a umístěnou střelou podél gólmana zvýšil na 1:4 pro náš tým...Svůj vydařený den zakončil Ondra individuální akcí, kdy po samostatném úniku na bránu nadvakrát přehodil chytře gólmana a uzavřel na konečných 1:5 pro náš tým. Za výkon si pochvalu zaslouží celý tým, všichni hráli naplno a výhru si tentokrát zasloužili.