Mladší žáci zvítězili nad týmem Průhonic...

publikováno 18.10.2015 (aktualizováno 20.10.2015)

Mladší žáci se v dalším zápase na domácím hřišti utkali s týmem sousedních Průhonic. Soupiska byla děravá...a to doslova. Nedorazili: Ríša Adámek - dlouhodobé zranění nohy, Hofi - poslední zápasy nestíhá, uvidíme na jaře, Patrik - omluven, Jindra - omluven, David "Síla" - horečky a bolavý krk, Vojta M.- hokejový mistrák. A tak do hry v základu nastoupili Vojta v bráně, v obraně Miki, David Malý a Honza "Pólo". V záloze Jirka, Lukáš a Ondra. V útoku Filip a Ondra Šembera na střídačce...

Vše důležité se odehrálo až ve druhém poločase. V tom prvním, který skončil 0:0 bylo několik šancí na obou stranách, žádná neskončila gólem. Hned v úvodu toho druhého se individuálně ukázal Ondra, který prošel přes půlku hřiště mezi 4 soupeři a z malého vápna střelou pod břevno otevřel skóre. Po dalším rohu, který zahrával Ondra se před bránou prosadil Lukáš - dnešní oslavenec - a nezaváhal...2:0. Další akci si opět vytvořil po narážečce s Jirkou Ondra a opět proměnil 3:0. Další akce opět po ubráněném rohu a brejku Ondry, který s přehledem zvýšil na 4:0. Lukáš pak parádně vysunul opět Ondru a ten završil svůj dnešní brankostroj a zvyšoval již  na 5:0. Pak se ke slovu opět po rohu dostal Lukáš a nezaváhal 6:0. Další akce našich kluků a kombinace ve středu hřiště, David si křikl na Ondru, ten mezi obránci vysunul na Davida v náběhu a ten si z postu stopera také "zapumpoval"... 7:0. Pak se prosadili hosté a po rohu a pěkné hlavičce snížili na 1:7. Konečné skóre uzavřel Jirka gólem na 8:1. Na začátku to vypadalo na těžkou práci, ale soupeř také nepřijel v nejsilnější sestavě a zlomili ho 3 rychlé góly na začátku druhého poločasu. A když několik jistých zákroků v bráně vytáhl Vojta, který také velmi dobře rozehrával a zapojoval se do kombinace s obránci, tleskali jsme vítězství našich kluků.