Mladší žáci v posledním zápase podzimu těsně prohráli...

publikováno 25.10.2015

Kluci se na svůj poslední zápas podzimu opět nesešli v ideální sestavě. Chyběl stále David "Síla", zraněný je stále Ríša a nedorazil ani Vojta Malínek. Pomoci tak poprvé na podzim přišel ze Starší přípravky Honza Vrňata a nevedl si vůbec špatně. Začali jsme dobře, pravou stranu větral Miki, na záloze hrál dobře Jirka a zezadu vše s přehledem opět dirigoval David Malý. Početnějšího soupeře jsme v prvním poločase drželi daleko od naší brány, museli jsme ale dávat pozor na rychlé přihrávky za obranu a rychlé domácí útočníky. Ve druhém poločase to začalo před naší brankou houstnout, částečně i naší vinou, protože nám vázla rozehrávka a nedokázali jsme přenést hru na polovinu soupeře. Několikrát musel zachraňovat Vojta v bráně, který si na poslední zápas podzimu připravil několik bravurních zákroků a chytil dva až tři tutové góly...Ale do vedení jsme se dostali my, když akci Ondry zastavila obrana domácích jenom za cenu faulu, a penaltu David s přehlem proměnil. Pak se hra opět přesunula na naší polovinu a naše chyby v rozehrávce soupeř jenom díky nepřesné mušce neproměnil. Pak se ale do náběhu opět dostal domácí útočník a po kličce Vojtovi, který vyběhl, vyrovnal na 1:1. My jsme v závěru zápasu hrozili jen sporadicky, chyběli síly i kvalita...a tak se opět po naší nejisté rozehrávce  ke skákavému míči ve vápně dostal domácí hráč a polostřelou  přehodil Vojtu...smůla a vedení domácích 2:1. Kluci se navzdávali, ale už neměli síly a zápas nedokázali vyrovnat....V zápase bojovali všichni, vynikali tentokráte Vojta v bráně a Jirka v záloze, který bez střídání odehrál velmi povedené utkání plné soubojů, sprintů i přihrávek...