Zlaté medaile pro MP 2007 v Jesenici !!!

publikováno 12.03.2016 (aktualizováno 17.03.2016)

12. 3. 2016 -  FAJŇáci 2007 vyhráli s přehledem 1. místo v halovém turnaji v Jesenici. V sestavě složené z Patrika Pitřince, Tomáše Kábrta, Kuby Špačka, Davida Zimmermanna, Mikiho Poláčka, Matěje Pípala, Filipa Richtera a Oty Vávry předvedli spanilou jízdu celým turnajem, vyhráli všech šest utkání s celkovým skóré 31:6.

Zimní příprava a účast na několika předešlých náročných turnajích se klukům z MP2007 vyplatila. Turnaje v Jesenici se zúčastnilo sedm týmů a hrálo se systémem každý s každým (zápasy po 12ti minutách). Kluci nastoupili do turnaje s velkým odhodláním, které zúročili hned v prvním zápase proti tradičnímu rivalovi z Jesenice. Skóre velmi vyrovnaného souboje otevřel Ota, Jesenice vzápětí srovnala. Do vedení dva jedna nás z přímého kopu přivedl Kuba, ale jeseničtí opět vyrovnali. Asi minutu a půl před koncem přidal další gól Matěj na konečných 3:2 ve prospěch Vestce. Nadšení z výhry kluky nakoplo a v dalších zápasech postupně přejeli Průhonice 4:1, Kamenný Přívoz 5:1, Kunratice 7:1, Tempo A 7:1 a Tempo B 5:1. Předváděli opravdu pěkný fotbal plný parádních akcí – soustředěné rozehry od vlastní brány, rychlého přesunu do útočné poloviny s přesnými nahrávkami, skvěle zahraných rohových kopů i obětavé obrany. O výborné gólové skóre 31:6 se zasloužili všichni hráči. Pochvaly za předvedený výkon zněly ze všech stran – od trenérky, rodičů i trenérů ostatních týmů. Miki byl vyhlášen Nejlepším gólmanem turnaje a Patrikovi (12 gólů) unikl titul Nejlepší střelec turnaje jen o kousek v penaltovém rozstřelu s Honzou Jeřábkem z Jesenice. Celému týmu patří velká gratulace a dík za skvělou reprezentaci FAJNu.  Jen tak dál!