B tým SP statečně v Břežanech...

publikováno 27.04.2016

Kluci se na zápas v Dolních Břežanech sjeli v dobré náladě a jak se později ukázalo, také v náladě bojovné... Do brány se postavil Péťa H. a chtěl zůročit páteční brankářské tréninky s trenéry Petrem a Jirkou. V obraně byli pilířem Kuba K. a dnešní opora týmu a zápasový kapitán Denis P. Kapitánskou pásku měl právem, protože byl v zápase jednoznačně největším tahounem a bojovníkem.... a střílel také góly. V týmu se poprvé objevil také Matěj P., posila z týmu MP. Ten se v úvodu zápasu postavil na hrot a do poločasu vstřelil důležitý a pěkný gól na poločasových 1:1. V poločase druhém si velmi dobře vedl také na pozici pravého obránce....parádní výkon. Dále v zápase nastoupili: Kuba Nevrkla, David, Vilda a Ríša. Náš tým začal dobře a aktivně, soupeře jsme od začátku zápasu před naši branku nepouštěli a co prošlo, chytil Péťa v bráně. Drželi jsme s početným soupeřem krok a rychle zapoměli na podzimní zápas, ve kterém nás soupeř snadno přehrával....Ale to už je minulost...v jarním zápase jsme klukům z Břežan ukázali velké zlepšení a zlepšenou hru a bojovnost... Na poločasových 1:1 vyrovnával už zmíněný Matěj P., který hrál den předtím svůj turnaj MP, ale únava na něm znát nebyla a patřil jednoznačně k oporám týmu. Úvod  druhého poločasu kluci prospali a během deseti minut jim soupeř vstřelil 3 góly a utekl na 4:1. Ale kluci se vzchopili a díky Denisovi, který se vysunul do útoku, po pohledných akcích snížili na 3:4. I ke konci zápasu kluci tlačili a snažili se vstřelit vyrovnávací gól, ale bohužel z ojedinělé akce domácí Břežany uzavřeli výsledek na konečných 5:3 pro domácí. Klukům musíme poděkovat za bojovnost a nasazení a že se i za nepříznivého stavu vydali ze všech sil a bojovali až do konce...