Začátek se „Béčku 2008“ vydařil

publikováno 04.05.2016

16.4.2016 začala soutěž i pro B tým mladší přípravky ročníky 2008. Na začátek nás čekal těžký soupeř z Jesenice. Prvních několik minut byli kluci aktivní, ale po naší chybě před bránou nás soupeř potrestal gólem. Na kluky padl chlad z nepříznivého počasí a konečný výsledek 9:0 pro Jesenici nebyl optimistický pro naše další zápasy. Trenéři Radim s Pavlem však umí kluky dobře namotivovat a takticky připravit. Další zápas proti Psárům byl úplně jiný. Soupeř čekal lehký zápas. Naši kluci ihned ukázali, že jednoduché to mít nebudou. Velice aktivní hrou v předu soupeře přehrávali v osobních soubojích i přes výškovou a váhovou převahu psárských kluků. První poločas se hra přelévala nahoru a dolu. Výsledek v poločase to potvrdil  3:4 pro Vestec. Druhý poločas už byl jen v naší režii a konečný výsledek pro Vestec 3:6 to potvrdil.  Po odpočinku jsme nastoupili proti domácím Jirčanům A. Výhoda domácího prostředí se neprojevila a opět obětavou hrou všech hráčů a trenérů zápas skončil naší výhrou  1:7 . A pak přišel „ bratrovražedný „ zápas proti Vestci A. Musíme přiznat, že pro kluky je porazit starší kamarády velice motivující. Celou zimu makali v hale i za velmi nepříznivých podmínek, jezdili turnaje po celých Čechách, na kterých se neztratily ba naopak.  „Naší“ aktivní hrou a kombinací jsme soupeře zaskočili. „Ačko“ nevědělo co hrát. Bohužel naši kluci udělali i chyby, po nichž se podařilo soupeři inkasovat celkem 3x. Vestec B jich však dal celkem 6 . Poslední zápas proti Jirčanům B byl naprosto v naší režii s výsledkem 0:13.

Jako rodiče děkujeme našim trenérům za zimní přípravu, kluci dostali chuť vyhrávat. Už nemají respekt před staršími kluky a hrají pěkný kombinační fotbal.