MP2007 v Jesenici – 3 výhry a 2 dvě těsné prohry

publikováno 16.05.2016

15. 5. 2016 – deset FAJŇáků z MP2007 odehrálo další kolo mistrovských turnajů na hřišti v Jesenici. Za tři výhry z pěti zápasů s celkovým skoré 45:19 si připsali 9 bodů. Tradičně nejobtížnější soupeře z Jesenice a ze Psár se tentokrát porazit nepodařilo.

Hned první utkání proti domácí Jesenici bylo nejlepším zápasem tohoto kola. Ač za mrazivého počasí, utkání začalo ve velmi rychlém tempu a velmi nadějně ve prospěch FAJŇáků. Hned v první minutě padlo po jednom gólu na každé straně. Po celou dobu prvního poločasu jsme podávali skvělý výkon, všichni bojovali a byli jsme mnohem důraznější v osobních soubojích. Patrik k prvnímu gólu přidal dva další a Filip navýšil na 4:1. Jeseničtí stačili odpovědět až před koncem poločasu na 4:2. I ve druhé půli jsme byli herně lepší než soupeř. Nicméně, řadu našich neproměněných šancí jeseničtí potrestali ojedinělými, ale úspěšně zakončenými akcemi, v 9. minutě vyrovnali a vzápětí navýšili na 5:4. I přes náš velký tlak se do konce zápasu už skoré nezměnilo. Prohra nás mrzela a útěchou nám byla jen velká pochvala za předvedenou hru od trenéra soupeře Jakuba Jeřábka.

Druhý zápas, proti Psárům, začal úplně opačně. Kluci totálně zaspali první poločas a na důraz psárských dokázali odpovědět až ve druhé minutě druhého poločasu, kdy už jsme prohrávali 0:4! Prosadil se Patrik, což kluky opět nakoplo, zlepšili všechny herní činnosti a postupně stáhli vedení Psár na konečných 4:5.

Další tři utkání si pak kluci spolehlivě pohlídali – Dolní Jirčany A i B porazili 7:4 a 22:0 a mladší spoluhráče z Vestce 8:5.

Kluci si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a za udržení týmové bojovnosti i za velmi nepříznivého stavu. Hned příští sobotu hrajeme znovu na domácím hřišti ve Vestci, přijďte nám všichni fandit!

Sestava: brankář Honza David i po dlouhém výpadku kvůli zranění chytal velmi dobře a svými zákroky podržel kluky v poli: Tomáš Kábrt, Luky Kučera, Filip Mošanský, Simon Pála, Matěj Pípal, Patrik Pitřinec, Ota Vávra, Filip Richter, David Zimmermann.