MP2007 doma první !!!

publikováno 23.05.2016

21. 5. 2016 – vynikající bojovnost v dalším kole mistrovských turnajů na domácím hřišti ve Vestci přinesla MP2007 15 bodů a celkové vítězství tohoto kola. V sestavě - Honza David (brankář), Tomáš Kábrt, Kuba Nosek, Simon Pála, Matěj Pípal, Patrik Pitřinec, Miki Poláček, David Zimmermann a Vojta Beswald se utkali s tradičními soupeři a s třetím týmem postaveným z vesteckých FAJŇáků, kteří se turnaje zúčastnili namísto velkou marodkou oslabených Dolních Jirčan B. Kluci z MP2007 hráli výborně po celou dobu turnaje. Pečlivá rozehrávka od brány, spolupráce v útoku, skvěle zahrané rohové kopy, větší důslednost v obraně podpořená jistými zákroky Honzy přinesly jednoznačná vítězství v zápasech s Dolními Jirčanami A (6:1), Psáry (5:1) a oběma týmy z Vestce (B 8:3, C 8:1). Parádním pro nás a pro diváky také nejatraktivnějším utkáním byl střet s Jesenicí. I když jeseničtí tentokrát začali mnohem lépe než my a v úvodu zápasu se dostali do tříbrankového vedení, v šesté minutě se konečně prosadil Matěj a Patrik a spolu s ostatními dotáhli na poločasové skóre 4:6. Druhá půlka utkání byla velmi vyrovnaná, padly branky na obou stranách a dvě minuty před koncem jsme prohrávali jen o jeden gól 7:8. Napětí gradovalo, kluci si nechtěli odnést další jednogólovou prohru, sebrali všechny síly a v čase 11:30 se Mikimu podařilo vyrovnat a pár vteřin před posledním hvizdem rozhodčího se Matěj utrhl po lajně a zavěsil na konečných 9:8 pro Vestec A! FAJŇáci se mohli pořádně obejmout a oslavit další vítězství nad tímto těžkým soupeřem. Gratulujeme a těšíme se na poslední turnaj příští sobotu do Psár.