Úvod » Starší žáci 2005-2006 » Rozpis zápasů - podzim 2019

Rozpis starších žáků - podzim 2019

publikováno 24.08.2016 (aktualizováno 23.09.2019)

SŽ A - Krajský přebor
----------------------------------------------------------------------
SO 24.08. 10:15 Vestec A  - TJ TATRAN SEDLČANY
ST 28.08. 16:00 Vestec A  - FK Hořovicko
NE 01.09. 10:15 MFK Dobříš  - Vestec A
SO 07.09. 10:15 Vestec A  - Český lev - Union Beroun
ST 18.09. 16:30 SK Slaný  - Vestec A posunuto o týden
SO 14.09. 10:15 SK Roztoky  - Vestec A
SO 21.09. 10:15 Vestec A  - SK Rapid Psáry   (UMT Šeberov)
SO 28.09. 10:00 SK Rakovník  - Vestec A
SO 05.10. 10:15 Vestec A  - TJ Baník Švermov
NE 06.10. 10:15 Sokol Hostouň   - Vestec A (hřiště Hřebeč), přeloženo z 9.11.
NE 13.10. 10:15 TJ Unhošť - Vestec A
SO 19.10. 10:15 Vestec A  - Povltavská FA
NE 27.10. 10:15 SK SPARTAK Příbram  - Vestec A
SO 02.11. 10:15 Vestec A  - TJ TATRAN Rakovník
SO 16.11. 10:15 Vestec A  - SK Lhota

Sraz vždy 15 min. před odjezdem!
ST 18.9.  SK Slaný, U Stadionu I. 1721, 274 01 Slaný    ODJEZD BUS 15:00
SO 14.9.  SK Roztoky, Tyršovo nám., 25263 Roztoky     ODJEZD BUS 8:30
SO 28.9.  SK Rakovník, Nábřeží T.G.M. 42, Rakovník    ODJEZD BUS 8:00
NE  6.10. Sokol Hostouň, U hřiště 317, Hostouň 27353   ODJEZD BUS 8:30
NE 13.10. TJ Unhošť, Smetanova 154, Unhošt 27351    ODJEZD BUS 8:30
NE 27.10. SK SPARTAK Příbram, Žižkova 694, Příbram   ODJEZD BUS 8:00

Příjezdy ze zápasů přibližně mezi 14 - 15h. Budeme aktuálně informovat.


SŽ B - Okresní přebor
------------------------------------------------------------------------
NE 08.09. 13:00 Zvole/Jílové  - Vestec B (hřiště Jílové)
NE 15.09. 14:00 Vestec B  - Mníšek/Čisovice
NE 22.09. 10:00 Dolní Břežany - Vestec B
ST  2.10.   17:15 Hradištko -  Vestec B (pozor hřiště Hradištko, přeloženo z 29.9.)
NE 06.10. VOLNO
SO 12.10. 13:00 Benešov B  - Vestec B (hřiště Týnec n Sázavou)
NE 20.10. 09:30 Vestec B  - Průhonice
SO 26.10. 13:30 Vestec B  - Zvole/Jílové
NE 03.11. 10:00 Mníšek/Čisovice  - Vestec B
NE 10.11. 13:30 Vestec B  - Dolní Břežany
 

Aktualita

FAJN 2011 postupuje do finálového turnaje Ondrášovka cupu!
Měli jsme sice asi docela štěstí, ale je z toho historicky první postup Vesteckého týmu do finále Ondrášovky!

Kalendář akcí

« 10 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace