Mladší žáci na úvod sezóny zvítězili

publikováno 04.09.2016

Tým Mladších žáků ročníků 2004 a 2005 se ve svém prvním utkání nové sezóny utkal na domácím hřišti s týmem Dolních Jirčan/Psáry. Nově složený tým v zápase ukázal nasazení i gólové zakončení a zaslouženě zvítězil v poměru 8:1.

Tým okolo "starých" Ondry V., Ríši a Vojty od začátku zápasu své soupeře kombinačně převyšoval a také si vytvářel šance. Trenér zvolil variantu s Vojtou a Ondrou V. v obraně, kteří měli zbytku týmu rozjíždět akce a také svými zkušenostmi zajistit prostor před Páťou v bráně. V útoku se pak velmi dobře ukazovali Ríša, Tomáš a Ondra P. Zbytek kluků v čele s Denisem, Honzou, Vildou, Lukym a Adamem kombinovali ve středu pole. Po gólech Honzy 2x a Ríši jsme vedli v poločase 3:0 a velmi dobře také vstoupili do druhého poločasu. Také v něm jsme soupeře herně převyšovali a vytvářeli si další šance. Další 2 hezké góly přidal Tomáš a další Páťa, který se v bráně vystřídal s Honzou. Své loňské zkušenosti z kategorie MŽ zúročil také Ondra V. dvěma hezkými góly, z přímého kopu ještě nastřelil břevno.

V dnešním ostrém zápase se většina kluků seznamovala s větším hřištěm a hra se celkově ještě "hledala", zvláště ve druhém poločase. Dobrý výkon předvedl Vojta, Ondra V. i Ríša, velmi dobře z nováčků v kategorii MŽ zahrál Denis a Tomáš, v prvním poločase byl jedním z nejlepších na hřišti Honza. Ondra P. se bude také zlepšovat, ukázal tah na branku a chuť. Pomyslnou "medaili" ale zaslouží Lukáš, který s o dva či rok staršími kluky bojoval a většinu soubojů vyhrával !!! Perfektní byl také směrem "dozadu". Vyhrál ale celý tým a zaslouženě si po zápase v kabině všichni zakřičeli vestecké "cigi caga...." Gratulujeme !!!

Příští pátek 9.9. od 17:00 přivítáme doma soupeře z Jesenice, tedy derby......Přijďte všichni fandit !!!