Mladší žáci slaví další výhru...

publikováno 24.09.2016

Tým Mladších žáků se v dalším zápase na domacím hřišti utkal s nevyzpytatelným týmem Hradištka. Obvyklou sestavu s oporami Vojtou M., Ondrou V. a Ríšou A. doplněná tahouny Tomášem, Ondou P. a Denisem P. již tradičně posílili kluci ze SP Luky a Jonáš. Nutno podotknout, že oba "mladí" patřili v tomto zápase k nejlepším...V bráně se tentokráte vytáhl Honza Vrňata a poprvé pro tým MŽ uhájil čisté konto. Utkání začalo na obou stranách opatrnou hrou se zjevnou snahou neinkasovat jako první. Hrál se vyrovnaný poločas s minimem střel na bránu, ale oba týmy předváděli bojovnou a náročnou hru. Na konci poločasu se přece jenom měnilo skóre, když po průniku Vojty M. a jeho střele hostující brankář neudržel míč a dobíhajícího Patrika hostující hráč fauloval...penalta, kterou se štěstím proměnil Ríša A. Tímto výsledkem také skončil poločas. Do toho druhého jsme aktivněji nastoupili my a postupem času získávali herní převahu. Ondra V. se častěji vytahoval k Ríšovi A. do zálohy a společně kombinacemi a průniky nabourávali hostující obranu. Po jednom takovém průniku Ondry V. se podařilo hostující obranu vykombinovat a Tomáš pod padajícím gólmanem zvýšil na 2:0. V dalším pěkném průniku Ondra V. pálil do tyče a Tomáš v jasné příležitosti přestřelil. Další útoky se valily na tým z Hradištka a po zahrávaném rohovém kopu se před bránou prosadil gólově i Ondra V. Pár nebezpečných brejků soupeře pokryl s jistotou hrající Vojta na stoperu a po nastavených 5 min. za zakopnuté balony a ošetřování rozhodčí konečně odpískal konec. Kluci odehráli opět dobré a bojovné utkání, s houževnatým soupeřem bojovali o každý balon a nakonec se také gólově prosadili. Gratulujeme !!!