Výhra Starších žáků na závěr podzimu...

publikováno 30.10.2016 (aktualizováno 03.11.2016)

Tým Starších žáků se ke svému poslednímu podzimnímu zápasu sešel téměř kompletní. Chyběli pouze nemocný Jirka B. a David "Síla" s Vojtou M. Proti týmu ze Psár se od začátku klukům na náhradním hřišti v Újezdě (UMT) dařilo. Soupeři ze spodních pater tabulky se také dobře znají a tentokráte se zápas lépe povedl našim klukům. Hráli jsme s chutí a měli také dostatek prostoru pro kombinace. Poločasových 6:0 jsme mohli ještě ve druhém poločase výrazněji navýšit, zahodili jsme spoustu šancí a také naše střely byly slabé a povětšinou doprostřed brány. Ve druhém poločase jsme tak přidali už jenom jednu branku na konečných 7:0.

Podzim budeme hodnotit pozitivně. V úvodních "seznamovacích zápasech" se silnými soupeři jsme si vybírali nováčkovskou daň, další zápasy už byli lepší, zvláště zápasy s Rudnou, v Řevnici a s Kazínem jsme mohli odehrát lépe, ale v těchto zápasech kluci ukázali, že se zlepšujeme. Velkou oporou byl na podzim Vojta P. v bráně. Při srovnání všech týmů v tabulce určitě mezi prvními třemi, ne-li vůbec nejlepší...Také na trénincích kluci přidali a sami poznali, že je "odmakaný trénink" pak v zápasech vidět...Asi největší pozitiva vidíme v účasti "mladých pušek" Ondry Paška, Tomáše Pačese a Denise Pály. (všichni 2005) a také ještě mladých Ondry Vlasáka, Ríši Adámka a Vojty Malínka (všichni 2004). Klucí chodí na zápasy o kategorii výše, baví je to a trenéři vidí, že se postupně zlepšují...Začíná zimní přestávka, ve které budem nadále trénovat a také odehrajeme několik turnajů.