08čky 23. 10. opět bodovaly

publikováno 31.10.2016 (aktualizováno 07.11.2016)

Poslední turnaj podzimní sezony se hrál doma. Obě družstva Viktorky nastoupila s odhodláním nedat soupeři šance, i když jsme byli oslabeni o Máru, Matěje a Sébu.

Označení Vestec A a Vestec B slouží už jen jako rozlišení do tabulky, oba týmy jsou postrachem soupeřů už od minulého turnaje J.

První zápas se lépe vydařil „Áčku“, kdy nad Jesenicí zvítězilo 6:2, „Béčko“ si neporadilo s Dolními Jirčanami a podlehlo jim 1:7. Pak už ale byli naši k nezastavení, Áčko:Psáry 9:2, Béčko:Průhonice 13:2. O vzrušení na stadionu se Béčko postaralo při třetím zápase, kdy proti Jesenici po prvním poločase prohrávalo 4:1, ale v druhé půli naši úžasně zabojovali, a soupeře porazili těsně 6:5. Ve stejný okamžik Áčko zvítězilo nad Jirčanami 9:2. Předposlední souboje skončily opět dobře – Áčko:Průhonice 14:3, Béčko:Psáry 7:1. Na vítězství Áčka proti Jirčanům a Průhonicím měl svůj podíl i Áďa Kornfeld, kdy z nacvičené finty rohového kopu dvakrát skóroval. Nejnapínavější a plný emocí byl poslední zápas – derby, kdy oba naše skvělé týmy nastoupily proti sobě. Hoši na obou stranách dali do hry všechno, chvíli převládalo na hřišti A, chvíli B. Nakonec utkání skončilo zaslouženou remízou 3:3.

Děkujeme všem klukům za krásné výkony během celého podzimu, trenérům za skvělé vedení a rodičům za podporu nejen během turnajů. Už se těšíme na ty zimní J!!!