Výborný výkon MŽ v Letech na výhru nestačil...

publikováno 31.10.2016 (aktualizováno 03.11.2016)

Tým Mladších žáků se v kompletní sestavě sešel na hřišti týmu z Let (chyběl pouze Honza V.). Čekali jsme napínavý zápas a to se také potvrdilo. V prvním poločase byl domácí tým  Letů aktivnější a velmi dobře kombinoval. Většinu poločasu jsme pouze naháněli soupeře s míčem a před bránu se dostávali sporadicky. Po tlaku a kombinacích nám soupeř vstřelil dvě branky a kluci se dost těžce sbírali...Pak se nám po chybě golmana podařilo snížit, ale vzápětí domácí odskočili opět o dvě branky. Před poločasem se nám ale po presinku opět podařilo snížit na rozdíl jediného gólu a vypadalo to tedy stále nadějně. Do druhého poločasu týmy nastoupily jako vyměnění...domácí přestali kombinovat, míč jim odskakoval a naopak naši kluci byli aktivnější, tlačili se do brány a hnali se za vyrovnáním. Měli jsme na kopačkách několikrát vyrovnání ( Matěj a Ondra Pašek ), ale dlouho jsme nemohli překonat gólmana a trefit branku. Nakonec jsme zaslouženě vyrovnali a nadále byli lepším týmem. Své šance dále neproměnil Ríša - 3 x střela těsně mimo, Ondra V. - po průniku a kombinacích zblokované střely mimo a střely do gólmana. Kluci ale předváděli bojovný a silový fotbal, který na domácí platil...Nakonec se projevilo " nedáš dostaneš". Po ojedinělém úniku střela a domácí šli do vedení 4:3. Do konce zápasu už moc nechybělo a tak jsme hru ještě více otevřeli a pokoušeli se vyrovnat. Šance jsme opět měli, ale nepromněnili. A tak soupeř dvakrát z brejku udeřil na konečný výsledek 6:3 pro domácí. Prohra mrzí, ale kluci předvedli parádní výkon a morálku. Když ještě připomeneme, že polovina týmu hrála dopoledne zápas bez střídání za tým SŽ ( hra na velké hřiště ), zaslouží kluci pochvalu ještě větší.