ZLATO pro FAJŇáky 2007 v Odolené vodě !!!

publikováno 12.12.2016

10. 12. 2016 – na halovém turnaji v Odolené vodě předvedli hráči FAJNu 2007 famózní výkon a zaslouženě vyhráli zlaté medaile. Celkové skóré ze čtyř 14-ti minutových zápasů 24:1 jasně svědčí o tom, že po celou dobu turnaje měli hráči FAJNu hru pod kontrolou, bojovali o každý míč a soupeře nepouštěli do větších šancí.

V prvním zápase proti SK Slaný jsme se chvíli rozehřívali a zvykali si na jiný povrch, ale když v 7. minutě otevřel skoré Vojta Beswald, náš brankostroj se rozjel. Patrik Pitřinec přidal další tři branky a na 6:0 to dotáhli Kuba Špaček a Matěj Pípal. V druhém utkání hráči TJ Aera Odolená voda chvíli vzdorovali našemu náporu a řadě střel těsně vedle brány, ale pak se Patrikovi z obranné pozice podařilo prokličkovat až za záda brankáře a dát první gól. Soupeř po snad jediném turnajovém zaváhání našich obránců sice srovnal, ale Kuba zvýšil prudkou střelou na 2:1 a Patrik pojistil na konečných 3:1. Hráče Spartaku Čelákovice jsme v dalším zápase nemilosrdně přejeli 12:0 díky parádním kombinacím před bránou i střelám z dálky nebo z přímého kopu. Prosadili se, kromě Patrika (2x), Matěje a Kuby (4x), i Ota Vávra a David Zimmermann (3x). Mohli jsme pomýšlet na nejvyšší příčku, ale museli jsme vyhrát nad druhým týmem ze Slaného. A byl to boj! Dvanáct minut nervů, soubojů o míče a šancí na obou stranách. Obránci – David Z., Simon Pála a Patrik makali na plno a co nestihli, zlikvidoval spolehlivě Honza David v bráně.  Přesně ve 12. minutě se konečně podařilo zakončit Kubovi. To soupeře trochu srazilo k zemi a Kuba pak přidal ještě dva góly na konečných 3:0. Za celkem 9 gólů si Kuba zaslouženě odnesl pohár pro nejlepšího střelce turnaje.

Kluci díky! Pro trenéry i rodiče to byl skvělý zážitek a věříme, že vaše fotbalové nadšení a týmový duch porostou i v roce 2017.