Úvod » Jak se hrálo

Úspěšný vstup MŽ do jarních zápasů...

publikováno 02.04.2017

Tým Mladších žáků má už za sebou čtyři jarní mistrovské zápasy a vede si zatím velmi dobře...V polovině března dohrávali kluci odložené podzimní utkání v Čisovicích a zvítězili v poměru 4:0. Zápas se stejným týmem kluci odehráli o týden později na domácím hřišti v rámci prvního jarního kola a také v tomto zápase byl náš tým úspěšnější a zvítězil v poměru 4:1. V pátek 31.3. pak tým předehrával utkání s týmem z Jílového, který jsme na podzim na jejich hřišti porazili těsně 4:3 po dramatickém zápase plném zvratů. V domácí odvetě jsme nastoupili posíleni o dvě nové posily Honzu Melku a Adama Lajbnera. Oba k nám přišli v zimním přestupním období z Průhonic a ze Psár a oba budou pro trenéra určitě posilou...Dále jsme do zápasu nastoupili posílení o kluky ze Starší přípravky Adama a Lukyho a oba si vedli také velmi dobře...a svůj výkon ještě vygradovali v neděli v zápase v D.Jirčanech...Úvod zápasu proti Jílovému byl tradičně "oťukávací" a šance byli na obou stranách. Aktivnější jsme byli ale my a po rohu jsme šli po odraženém balonu do vedení. V dalších akcích se postupně prosazovali Ríša, Filip a Adam L. a i další kluci hýřili aktivitou. Do poločasu jsme po dalších pěkných akcích navýšili vedení na 3:0 a vytvořili si před druhým poločasem náskok. V dalším průběhu zápasu jsme měli trochu starost o fyzičku našich kluků, hrálo se totiž v nezvykle teplém a slunečném počasí a na střídání jsme měli pouze jednoho borce...Kluci ale za výhrou šli dál a navyšovali skóre po pěkných akcích na konečných 7:0. Super zápas, spousta gólů a nula na našem kontě...super zahájení fotbalového víkendu s dalším zápasem v neděli v D.Jirčanech.

K němu jsme nastoupili v plné sestavě, chyběl pouze Vojta M., který si přivezl z hokejového turnaje naražené koleno...Ke klukům z pátečního zápasu se připojili Patrik, Denis, Honza V. a Ondra Pašek, do obrany se postavil další borec z týmu Starší přípravky Jonáš. Při pohledu na rozestavení naše fotbalové srdce zaplesalo...celá obranná trojka "mladé pušky" v sestavě Jonáš - Luky - Adam D, všichni ročník 2006. Zápas byl do stavu 2:2 výsledkově i herně vyrovnaný, tvořil a kombinoval náš tým, domácí hrozili brejky a střelami z dálky. Za stavu 3:2 pro náš tým rozhodčí odpískal pokutový kop za faul na Adama L. a sám Adam se nemýlil...4:2. Pak už na hřišti existoval jenom jeden tým a tím byl tým Viktorie Vestec...Kluci začali hrát kombinační fotbal s rychlým přechodem do útoku a domácí gólman měl plné ruce a nohy práce. Několikrát zazvonila za jeho zády tyč a břevno, spoustu našich střeleckých pokusů pak domácí gólman chytil...Přesto jsme navyšovali naše vedení až na konečných 12:3 a hráli až do konce zápasu pěkný fotbal...Za víkend kluci zvládli nastřílet 19 gólů a to je velký příslib do očekávaného derby s Jesenicí, které hrajeme na hřišti soupeře příští neděli. Přijďte všichni fandit...

 

Aktualita

Finále Ondrášovka cupu U9
21.6.2020 – Předposlední víkend v červnu absolvovali borci z ročníku 2011 velkou zkoušku v podobě finále Ondrášovka cupu, které se konalo ve ...

Kalendář akcí

« 09 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace