Mladší žáci stíhají čelo tabulky...

publikováno 23.04.2017

Tým Mladších žáků se za aprílového počasí sešel na zápase v Hradištku v plné sestavě. Dorazila početná sestava, a tak trenéři měli do pole spoustu variant a možností pro nátlakový fotbal...Ten se nakonec nekonal, protože nám vázla souhra a chyběli přesné přihrávky a také zakončení...Přesto jsme se ujali vedení, když si domácí obrana a gólman srazili dobře zahraný roh Tomášem do vlastní branky. Do poločasu jsme přidali ještě jeden gól, když se po závaru před gólmanem dobře zorientoval Ondra V. a prostřelil zblízka domácího gólmana. Poločas tedy 2:0 pro naše kluky a poločasový proslov trenéra o lepších přihrávkách a přesnější hře na půlce soupeře. Druhý poločas jsme začali opět aktivně a pokoušeli se proniknout k brance soupeře. Nepřesnost ale pokračovala a postupem času jsme spíše vyhlíželi konec zápasu. Nakonec se nám podařilo vstřelit ještě třetí branku, když opět po zaváhání domácího gólmana při odkopu zamířil za půlkou do odkryté branky přesně opět Tomáš a navýšil na 3:0 pro náš tým. Do konce chybělo asi deset minut a prosadili se také domácí, kteří gólem zblízka prostřelili Honzu v bráně. Konečný výsledek tedy 3:1, po dnešním zápase 2. místo a pokračuje naše stíhací jízda za prvním místem v tabulce skupiny...