Starší žáci remizovali v Kazíně...

publikováno 23.04.2017

Tým Starších žáků v kompletní sestavě ( chyběli pouze Patrik a Tomáš ) remizoval na půdě soupeře z Kazína 1:1, když ztratil poločasové vedení 1:0. Tým posílen opět o kluky ročníku 2005 začal zápas v Kazíně aktivně a kombinací záložní řady s útočníky v první půli přehrával svého soupeře. Také obrana dirigovaná Honzou P. a Davidem M. hrála pozorně a svůj nadstandard potvrdil v bráně dnešní oslavenec Vojta. Ten byl ústřední postavou našeho týmu hlavně ve druhém poločase, když bravurně zlikvidoval tři nájezdy osamocených domácích útočníků. V utkání jsme se ujali vedení gólem Ondry V., který střelou kolem gólmana zakončil souhru zálohy s útočníky. Poté jsme měli ještě několik šancí, ale všechny naše pokusy skončili nepřesným zakončením nebo ztrátou míče před pokutovým územím. Ve druhém poločase jsme se nechali ukolébat vedením a předváděli nepřesný fotbal hlavně v obraně, nepomáhali ani záložníci. Do ojedinělých brejků jsme se dostávali hlavně velmi aktivními Alim a Attou, všechny střely však odvrátila obrana domácích. Tutovku měl na kopačkách Tomáš P. a také přímo z rohu David S., gól jsme však nevstřelili... Domácí poté přidali a několikrát se hnali osamoceni na Vojtu v bráně. Ten však předvedl několik již zmíněných parádních zákroků a držel svůj tým ve hře. Nakonec se však domácím přece jen podařilo vyrovnat, když po chybně odehraném autu jsme z rychlého brejku inkasovali. Od té doby byli aktivnější domácí, ale ve zbytku utkání již gól nepadl, a tak si z Kazína odvážíme cenný bod za remízu. Kluci předvedli hlavně v prvním poločase aktivní hru s tahem na branku, stále nám však chybí přímočařejší přechod do útoku a rychlejší zakončení.