Těsná prohra Starších žáků v Rudné

publikováno 11.05.2017

Tým Starších žáků dohrával své utkání v Rudné a mohl při dobrém výkonu pomýšlet na další body do tabulky... Za krásného počasí na skvěle připraveném trávníku začli naši kluci slušnou kombinací ve středu zálohy. Hra byla po většinu prvního poločasu vyrovnaná a oba dva týmy zaznamenaly několik nadějných šancí. Z našeho týmu se k zakončení dostal několikrát Ata, ale pokaždé zklamal...Postupem času se začala opět projevovat naše neřest, a sice "sólování" záložníků a minimum kombinací a přenesení hry do volného prostoru. Také s pohybem měli kluci problém, a to jim vydrželo až do konce zápasu... Před koncem první půle udělal chybu Honza a Vojta na střelu útočníka nedosáhl...1:0 pro domácí a poločasová přestávka. Ve druhém poločase pokračoval náš "pěší fotbal", záložníci si nechodili pro rozehrávku gólmana a několikrát jsme se štěstím hasili rychlé protiútoky domácích. Ti nakonec také vstřelili druhý gól, když po rozehraném přímém kopu neodvrátila naše obrana míč a po střele domácího útočníka si do vlastní brány srazil míč David M. Ani po tomto gólu jsme se neprobudili, a když Ata s Ulazem opět neproměnili několik šancí, chystali jsme se již po několikáté na nulu na kontě našich vstřelených gólů. Nakonec po rohu přece jenom svitla naděje a hlavička Honzy znamenala naše snížení na 2:1. Do konce zápasu chybělo ještě asi 10 minut, ale náš tlak se nekonal... Domací byli v tomto zápase bojovnější a hráli s větším nasazením, výhru si zasloužili...Naši kluci opět předvedli hru plnou nepřesností a individuálních chyb. Tak snad v neděli proti Řevnici to bude lepší...