Mladší žáci zvítězili v D.Břežanech

publikováno 22.05.2017

Tým Mladších žáků pokračuje ve vítězné šňůře jarních zápasů a po zápase v Dolních Břežanech si upevnil 2.místo v tabulce. Tým se za nádherného počasí sešel v plné sestavě, dorazil také Vojta, který si odskočil z hokejových zápasů a nazul si kopačky...Zápas jsme začali povedenou akcí a ihned po rozehrání jsme se Denisem P. ujali vedení 1:0. Hra se pak vyrovnala a Honza v bráně musel být pozorný proti střelám domácích útočníků. Obrana s Ondrou V. na stoperu musela odvracet několik nebezpečných kombinací do kterých se dostávali důrazní domácí hráči. Celý první poločas jsme neměli dobrý pohyb a těžko se dostávali k domácí brance. Poločas tedy 1:0 a přestávkový pohovor trenéra s hráči. Také ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a nepřesnosti byli na kopačkách obou týmů. Byl to nakonec opět náš tým, který po gólech Patrika a Adama L. navýšil vedení na konečných 3:0. Před závěrečnými dvěma zápasy mají kluci na druhém místě náskok 6 bodů a mají tak dobrou šanci dotáhnout sezónu do úspěšného konce. V dalším zápase nás prověří silný tým z Letů, se kterým jsme na podzim ne jeho hřišti prohráli.