Mladší žáci v posledním domácím zápase rozstříleli tým z Letů...

publikováno 26.05.2017 (aktualizováno 27.05.2017)

Ke svému poslednímu domácímu zápasu za tým Mladších žáků nastoupili Ríša, Ondra V. a Adam L. ( zprava stojící ) a zápas se jim společně s ostatními kluky ročníku 2005 povedl náramně. Po zodpovědném výkonu porazili tým Letů v poměru 7:0 a před posledním zápasem ve Zlatníkách mají jistotu " vicemistra", tedy 2. místa v tabulce skupiny A "Okresního přeboru Mladších žáků". Vítězství se nerodilo lehce, protože kombinačně vyspělý tým soupeře nás v prvních 15 minutách přehrával a držel více míč na svých kopačkách. Naše obrana v čele s Ondrou V. a Adamem S. fungovala ale na jedničku a také Honza v bráně oplýval jistotou ( dvojitá klička ve vápně hostujícímu útočníkovi :-) ) . A když se přidala záloha a útočníci s aktivním napadáním, měli jsme postupem času více ze hry a také gólové šance. V dobrém světle se opět ukázal Adam "Lajby" a také Adam "Šavy", oba dva vstřelili po 2, resp. 3 gólech. Dobře hráli také Tomáš s Denisem P., svůj nejlepší zápas odehrál na jaře Honza M., ale aktivitou hýřili všichni na hřišti...Ve druhém poločase jsme získali ještě větší herní převahu, svůj standard, tedy aktivní pohyb, předváděl opět Ríša a začali jsme navyšovat naše vedení až na konečných 7:0. Další cenné a dnes zasloužené vítězství a 3 body do tabulky. K výše jmenovaným klukům  ročníku 2004 se v posledním zápase přidají ještě Vojta M., Lukáš a Filip, ti všichni již budou hrát od září o kategorii výše, tedy za Starší žáky...Klukům ročníku 2005, kteří pokračují ještě další rok v této kategorii přejeme minimálně stejně úspěšné zápasy a umístění v tabulce Mladších žáků v příštím ročníku 2017/2018.