Úvod

Vestec B a výhra v Jesenici

publikováno 24.09.2017

Vestec B se postaral již o třetí výhru a tentokrát nám nestačil domácí tým z Jesenice. Hned od úvodu jsme byli lepší. Soupeř sice byl kvalitní a hráči technicky zdatní, jenže bojovnost a rychlost byla na naší straně. A tak jsme v poločase vedli 0:7. Jenže ve druhém poločase naše bojovnost trochu klesla, což hodnotím negativně a zároveň toho domácí využili a dokázali nám tak vstřelit pět branek. Konečný výsledek byl tedy 5:12 pro nás. Velké díky patří skvělému střelci Roubíčkovi, který střílel ze všech pozic a obrana si s ním nevěděla rady. A také obětavé pomoci Poláčka a Pitřince, kteří se nebojácně ujali pozice brankaři a přispěli tak k výhře.