MŽ dva rozdílné zápasy

publikováno 03.10.2017

Tým mladších žáků o víkendu bojoval o další branky, body ... opět však bodoval pouze zelený tým.

Vestec Bílá  - Čísovice 2:3 (0:1)
Sestava: Jirka, Radvy, Míra, Maty, Tom, Patrik, Tobias, Pepíno, Palič, Adam, Maly, Niki
Góly: Maty 2x

Proti fotbalově ne tak zdatnému soupeři jsme 1.poločas až na výjimky zahráli pod své možnosti. Přístup mužstva k zápasu byl žalostný a hra bez šťávy. Soupeř rychle vedl 1:0. Až  2. půle přinesla zlepšení. Ale to je málo. Hraje se od 1. minuty až do konce. Zápas jsme i přes drtivý tlak v závěru k remíze nedotáhli. Prohra 2:3 a přístup k zápasu zvláště některých hráčů je pro trenéry velké zklamání.

Všenory - Vestec Zelená 2:12 (1:6)
Sestava: Péťa, David, Denis, Honza, Vašek, Šavy, Martin, Adam, Ondra, Kuba
Góly: Šavy 3x, Adam 3x, Ondra 2x, Vašek, Kuba, David, Honza

Začátek zápasu jsme skoro již tradičně zaspali a soupeř se dostal do rychlého vedení 1:0. Kluci se však nenechali rozhodit a začali více bojovat. Na menším hřišti se nám z počátku nedařilo. Neměli jsme možnost tolik kombinovat, jak jsme zvyklý. Zase ale kluci měli o to více možností se ukázat v soubojích jeden na jednoho. Což se jim docela dařilo. Postupem času jsme získávali převahu a začalo nám to tam konečně i padat. Zápas jsme dostali pod kontrolu a po většinu času jsme byli lepším týmem. Soupeř nám však nic nedaroval a hrozil z rychlých brejků. Konec zápasu už kluci trochu vypustili a dovolili soupeři ještě snížit. Nic to ovšem nemění na tom, že jsme si konečně připsali vítězství za tři body a mohli si v kabině zakřičet vítězný pokřik.