Úvod

Vestec A - Povltavská FA

publikováno 08.10.2017

První naše výhra tohoto víkendu se uskutečnila v sobotu, když jsme porazili Povltavskou fotbalovou akademii. Poprvé v sezóně jsme dokázali vyhrát všechny poločase a tímto jednoznačně zvítězit. Poločasové výsledky byly 6:5, 4:2, 5:3 a 4:3. Tímto naši hráči ukázali, že se neustále zlepšují a snaží se pracovat týmově a pomáhat si. Ani taktické snažení hostů jim nepomohlo k výsledku ani bohužel ke zlepšování jejich vlastních hráčů, když při našem útočném snažení nechávají postávat jednoho jejich útočníka u našeho brankaře. Ale zpět k našim hráčům, a to konkrétně k Patrikovi Pitřincovi, který neúnavně bojoval celý zápas a skvělou odměnou mu jsou nasbírané cenné zkušenosti a spousty vstřelených branek při zápasech. A dalším skvělým hráčem se stal Jan David, který si v brance počínal obratně a dokonce dokázal svým hráčům pomoci i jako stoper.

Také děkujeme rodičům, kteří nás pravidelně chodí podporovat v tak hojném počtu i za horšího počasí. Děkujeme