Starší žáci porazili v napínavém zápase Kazín...

publikováno 05.11.2017

Tým Starších žáků s posilami z MŽ Ondrou P., Denisem P., Adamem Š. a Jonášem v nedělním zápase zvítězil nad soupeřem z Kazína těsně 1:0. Hrál se parádní fotbal nahoru dolu, oba dva týmy předváděli nasazení a touhu v zápase vyhrát. Více pěkných akcí brzdil pouze špatný terén...Za náš tým nastoupil uzdravený Adam "Lajby" a také Pepa, který laboruje s koleny, ale přišel to zkusit a byl opět tahounem. Vyzdvihnout ale musíme posily z MŽ Jonáše a také Adama " Šavyho". Oba dva suveréní výkon a jednoznačně posily týmu SŽ...V zápase jsme byli aktivnější my, dařilo se Tomášovi B. a také Ríšovi A., velmi dobře hrál opět na stoperu Honza " Pólo". V prvním poločase jsme kopali penaltu po zákroku na Jonáše, který se nebojácně vydal do vápna soupeře, a po nedovoleném zákroku na něj se kopala penalta. K míči se seběvědomě postavil Honza "Pólo" a.....penaltu nedal, když "odfláklou" střelou trefil stojícího gólmana.  Kluci byli trochu dole a následujících deset minut nás soupeř přehrával. Pak jsme se zvedli a aktivním Ríšou a Šavym jsme si vypracovali šanci, po které nejspíše míč již překročil brankovou čáru, ale po zásahu gólmana gól uznán nebyl a stále tedy 0:0. Poločas tedy bez gólu a pohovor v kabině o častější střelbě. Druhý poločas jsme byli opět o trochu aktivnějším týmem. K velmi dobrému výkonu se rozehrál také Lukáš, který na pravé straně spolupracoval s Jonášem a dostával se do zakončení. Zápas nakonec rozhodla standardka, kterou zhrával Pepa, na centr si naběhl Ondra V., kterému jeho hlavičku bravurním zákrokem vytáhl gólman mimo, ale k míči se dostal Lukáš, který obešel obránce a nahrál před bránu zpět Ondrovi V., který po zemi prostřelil bezmocného gólmana...Velká radost hráčů a fanoušků, kterých se na zápas sešlo hodně a parádně podporovali náš tým. Do konce zápasu se výsledek již nezměnil, a tak kluci po závěrečném hvizdu mohli slavit zasloužené vítězství...Příští sobotu jedeme k poslednímu zápasu do Roztok, a pak už nás čeká zimní přestávka, ve které budeme hrát Zimní ligu Starších žáků na hřišti FC Háje.