Starší žáci přezimují v tabulce na 3. místě...

publikováno 11.11.2017

Tým starších žáků se sešel ke svému poslednímu podzimnímu zápasu na hřišti v Roztokách. Posílení o Jonáše jsme s mladými kluky z Roztok hráli převážně na jejich polovině a dobývali branku soupeře od Vltavy. Útok střídal útok, ale chyběl nám klid na kopačkách a také chytrost při kombinaci před šestnáctkou soupeře. Nepochopitelně jsme několikrát z těsné blízkosti nepřekonali dobře chytajícího domácího gólmana, kterého "trefili" postupně Ondra, Lajby, Pólo a Síla...Do poločasu jsme stihli vstřelit (jenom) 3 góly a počítali s klidným průběhem druhé půle. Z kraje 2. poločasu jsme navýšili na 4:0, ale pak po zaváhání naší obrany domácí vstřelili gól a zápas dostal další impuls. Náš tým ale drama nepřipustil a v poklidném tempu jsme zápas nakonec dohráli s výsledkem 6:1 pro náš tým.

Kluci po celý podzim makali a jsou v těsném kontaktu s čelem tabulky. Hráli jsme šťastný zápas v Rudné ( vyrovnání na 1:1 v poslední minutě), dramatický zápas doma s Kazínem ( výhra 1:0 ) a nedotáhli jsme k remíze zápas v Hradištku ( prohra 2:3 ). Velmi dobře pracuje obrana ( 5 obdržených gólů na podzim ) , jistotou je v bráně Vojta ( v zápasech pochytal spoustu tutovek ) a zapracováváme kluky z týmu Mladších žáků ( Honza "Vorvy", Adam "Šavy", Tomáš P., Ondra P. a mladé Jonyho, Matyho a Lukyho ).