MŽ zahájili zimní ligu na Hajích vítězně.

publikováno 27.11.2017

Vestec - Háje B 5:1 (1:1)

Sestava: Vorvi; Jonda; Šavi; Pepé; Matěj; Maly; Luky; Maty; Palič; Páša; Niki. Trenéři: Petr & Zdeny.

Góly: 2x Niki, 2x Luky, Šavi

V sobotu odehrál tým MŽ první utkání Zimní ligy s týmem TJ Háje B. Kluci vstoupili do utkání velmi aktivně; hýřili pohybem a předváděli hezký kombinační fotbal a soupeře od začátku utkání přehrávali. Brzy jsme se dostali i do slibných šancí, ale bez gólového efektu. Tým Hájů hrozil hlavně z brejků se kterými si ale naše obrana dokázala poradit. Ve 20. té minutě se po jednom našem útoku dostal k odraženému míči Nikita a poprvé rozjásal naše hráče; trenéry a příznivce :) Radost z gólů nám ale vydržela pouze 6 minut, potom došlo k ojedinělému nedorozumění v naší obraně a soupeř toho dokázal využít a vyrovnal na poločasových 1:1. O přestávce jsme si řekli pouze drobnosti k několika věcem v obrané hře, jinak nebylo klukům co vytknout, protože hráli výborně. Po přestávce rozjeli kluci parádní představení plné kombinačního fotbalu pěkných fotbalových akcí a střeleckých příležitosti. Bylo jen otázkou času, kdy přidají také góly. To se jako prvnímu podařilo Nikitovi, který vstřelil svůj druhý gól v utkání :) Postupně se dále trefili Luky; Šavi a opět Luky. Kluci z Viktorky na hřišti dominovali, krásnými kombinace dělali radost sobě i divákům a zaslouženě dovedli zápasy do vítězného konce 5:1 !! Vítězný vstup do zimní ligy podtrhla děkovačka věrným divákům.

Hoši děkujeme! Viktorka Vestec forever !!!