Úvod » Jak se hrálo

MINI 2011 drží finálovou formu...

publikováno 29.01.2018

Tým MINI se na dalším turnaji v Černošicích scházel "na etapy", a to z důvodu chřipkové epidemie, kdy nám účast v týdnu odřeklo hned několik opor... chyběl Honza v bráně, Oťas a také Denis, tedy opory našeho nejmladšího týmu. Poprvé si tak na turnaji zahráli David a Láďa, parádními výkony se také prezentovali benjamínci Filip a Honzík, oba ročník 2012...Ve velmi kvalitně obsazeném turnaji nám to do branky moc nepadalo, a tak jsme opět sázeli na neprostupnou Míšu vzadu a také naše bojovníky Šimona a Lukyho v poli. Okolo těchto třech "mazáků" pak operovali již zmínění nováčci a nevedli si vůbec špatně. Po výhře ve skupině 3:1 nad Benešovem a dvou bezbrankových remízách s FAAZ "B" a mužstvem Doubravky z Plzně jsme postoupili do semifinále ze druhého místa. V něm jsme to vzadu opět "zavřeli" a propustili proti velmi produktivnímu týmu FAAZ "A" minimum střel. Pochvalu za obranu si mladí FAJŇáci opravdu zasloužili, vzdyť soupeř nastřílel svým soupeřům ve skupině 12 gólů...Po bezbrankovém zápase rozhodovali o postupu do finále penalty a v těch se nemýli Šimon a Míša, a když soupeř prostřelil Máru v bráně pouze jednou, slavili naši borci postup do finále...V tom jsme hráli proti týmu ze Střešovic a byli jsme lepším týmem, hlavně Luky a Šimon "větrali" soupeřovu obranu, ale nedařilo se nám trefovat branku. Pak se z mála šancí soupeře ujala střela z prostoru brankoviště, na kterou Mára nedosáhl, a ta bohužel rozhodla o druhém místě našeho týmu v turnaji. Stříbrná medaile je ale opět parádní vizitkou kluků a Míši, podtrženo cenou pro benjamínka Filipa za nejlepšího hráče turnaje našeho týmu... Všem gratulujeme a děkujeme rodičům za podporu...

Aktualita

Referát
Nejen fotbalem žije FAJN. Po dalším, jistě úspěšném víkendu, kdy naše fotbalové naděje proháněli po halách a hřištích soupeře mnohdy i zvučenějších ...

Kalendář akcí

« 02 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Nejbližší akce

Počasí

Praha, Středočeský kraj
Dnes: 1°/11°C
Vítr: 23 km/h WSW

St

2°/8°C

Čt

6°/8°C-3°/7°C

So

1°/7°C
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace