Výhra Starších žáků v Psárech...

publikováno 30.04.2018

Tým Starších žáků se na svůj další zápas proti týmu ze Psár sešel ve velmi početné sestavě...Trenéři se v tomto zápase rozhodli zapojit několik kluků z týmu MŽ, aby si již zkoušeli hru na velké hřiště, na kterém začnou nastupovat v září v novém soutěžním ročníku...Navíc jsme vzali kluky ročníku 2006 Matyho, Lukyho a Davida " Radvyho" a všichni si vedli náramně....Do branky se ve druhém poločase také dostal Jirka. I ten chytal svůj první soutěžní poločas ve velké brance a vedl si velmi dobře. Náš tým se ujal vedení 1:0 gólem Pepy, který se na jaře rozstřílel a dnes nasázel již svůj druhý "hattrick". Soupeř vyrovnal, ale náš tým si vzal vedení zpět po gólu Adama S. Pak přišla chvíle Matyho, který si naběhl na první tyč při zahrávaném rohu a nedal brákáři halfvolejem šanci....3:1 a šlo se do šaten. Trenéři i ve druhé půli dávali velkou porci času mladým puškám a ty se jim odvděčili nebojácným a statečným výkonem. V útoku pak muziku tvrdili staří Pepa s Ríšou, kteří oba zaměstnávali obránce soupeře.  Tomu se podařilo snížit na 3:4 a mohlo být ještě výsledkové drama...to ale odmítl Pepa, který svým třetím gólem v zápase potvrdit jarní střeleckou formu. Všem klukům blahopřejeme a plánujeme další zápasy v podobném složení...