Úvod » Jak se hrálo

Výhra Starších žáků v domácím zápase proti Rudné...

publikováno 28.05.2018

Svůj další zápas v nadstavbové části soutěře sehrál tým Starších žáků na domácím hřišti proti týmu Rudné. Jak zvítězit nad kvalitním soupeřem jsme si vyzkoušeli v polovině května v Rudné, kde jsme po gólech Adama S. zvítězili 2:0...Do dalšího zápasu s tímto soupeřem jsme nastupovali po vysoké prohře 1:7 s týmem Hradištka, který na nás vyrukoval s tvrdou hrou, kterou rozhodčí toleroval a na kterou jsme hlavně v prvním poločase nedokázali reagovat...Zápas s Rudnou byl ale od začátku v naší režii, soupeře jsme v domácím prostředí tlačili k jeho bráně a důraznou hrou naší obrany nedovolili soupeři zakončovat. Na  zápas jsme opět pozvali kluky ročníku 2005, kteří od září již budou tuto soutěž hrát. Tentokráte z lavičky nastupovali Denis, Ondra P. a nově také Pepa D. Hlavní tíha zápasu ale ležela na "starých" Vojtovi v bráně, Pepovi, Honzovi a Adamovi S., kteří byli i v tomto zápase tahouny ofenzivy a jistotou v naší bráně ( Vojta ). Ve velmi dobrém světle se ukázal Ivan L., který naskočil do týmu v zimě a ve svém 4. zápase za Viktorku vstřelil svůj první gól...Ten byl navíc důležitý, protože byl gólem úvodním a uklidňujícím do dalších minut zápasu. Parádní zápas odehrál také Ríša, který se svou rychlostí a driblingem prosadil přes hostující obranu a své úniky zakončil dvěma gólovými střelami. A když góly přidali také Pepa a Adam S., nebylo o vítězi zápasu pochyb, a to i přes inkasovaný gól v závěru zápasu. Klukům gratulujeme a těšíme se na podobný brankostroj v dalším domácím zápase proti týmu z Kazína.