Úvod » Starší přípravka 2009-2010 » Rozpis turnajů zima 2019-2020

Zimní příprava 2019 - 2020

publikováno 16.07.2018 (aktualizováno 21.01.2020)

Zimní příprava starší přípravky 2019 - 2020.

 Zimní příprava starší přípravky 2019 - 2020.

 

Listopad 2019

den-datum           2009                     2010          
SO  2.11. Mistráky Mistráky
NE  3.11. Mistráky Mistráky
     
SO  9.11. Mistráky Mistráky
NE  10.11. Mistráky Mistráky
     
SO  16.11. Braník  13.00 1 Braník  8.00 1
NE  17.11.   Koloděje  8.00 1
     
SO  23.11.   Zbuzany 1 + Zbuzany 4 
NE  24.11. Koloděje 14.00 1  
     
SO  30.11. Braník  13.00 2 Braník 8.00 1

 

Prosinec 2019

 

den-datum           2009                     2010          
NE  1.12.   Zbuzany 2 Zbuzany 3 
     
SO  7.12.   Braník 1  
NE  8.12. UMT Záběhlice
Kr.Dvůr   5:2
Hrdlořezy  6:0  
UMT Záběhlice 
Benešov      8:2
Uhříněves  18:0
     
SO  14.12..    
NE  15.12. Zbuzany  1 Zbuzany  1 
     
SO  21.12.    
NE  22.12.    
     
Vánoční ------------------------------- --------------------------------
prázdniny ------------------------------- --------------------------------

 

Leden 2020

den-datum           2009                     2010          
SO  4.1.    
NE  5.1. UMT Záběhlice 
Jesenice  3:0
Zeleneč    1:1
UMT Záběhlice 
Jesenice  7:0
Ďáblice    2:2
     
SO  11.1. Braník    2 Braník   2
NE  12.1.   Zbuzany 1 + Zbuzany 3
     
SO  18.1.   Braník 8.00
NE  19.1. UMT Záběhlice 10.45
Košíře    5:3
Dubeč    6:1
UMT Záběhlice 
K.Dvůr     4:2
Xaverov   4:3
     
SO  25.1. Braník  13.00 Braník  8.00
NE  26.1.   Koloděje  14.00
     
     

 

Únor 2020

den-datum           2009                     2010          
SO  1.2. Zbuzany  Zbuzany 
NE  2.2.   Braník  8.00
     
SO  8.2. Braník  13.00 Braník 8.00
NE  9.2.   Zbuzany  + Zbuzany 
     
SO  15.2. Jarní prázdniny Jarní prázdniny
NE  16.2. Jarní prázdniny Jarní prázdniny
     
SO  22.2. Jarní prázdniny Jarní prázdniny
NE  23.2.   Zbuzany + Zbuzany 
     
SO  29.2.   Braník 13.00

 

Březen  2020

den-datum           2009                     2010          
NE  1.3. UMT Záběhlice  7.45 UMT Záběhlice 12.30
     
SO  7.3. Braník  13.00 Braník  8.00
NE  8.3.   Zbuzany + Zbuzany 
     
SO  14.3.   Braník  8.00
NE  15.3. Zbuzany  Zbuzany 
     
SO  21.3.    
NE  22.3.    
     
SO  28.3.    
NE  29.3.    

 

 

 

 

Aktualita

Po prosincovém útlumu výsledková vzpruha FAJN 2011
Konečné pořadí bylo: 1. Slavia Praha, 2. Viktoria Vestec, 3. 1.FK Příbram, 4. Viktoria Plzeň…

Kalendář akcí

« 01 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace