Úvod » Aktuality

Soustředění MŽ 2006 pod Ještědem - den druhý.

publikováno 30.08.2018

Druhý den jsme zahájili bez ranního výklusu, protože jsme se připravovali na utkání s Hovorčovicemi. Zápas začal dle plánu a pro Vestecké fanoušky (2) byl z VIP tribuny moc hezký. Kluci hráli od začátku pěkný kombinační fotbal a i když trenéři zkoušeli různé herní varianty, výkonem a přístupem kluci ukázali, že se v nadcházející sezóně se neztratí. Výhra 2:1 nás potěšila. Svačina a lehké posilování nás posunulo k obědu, kterému byl vytoužený řízek s bramborami, které byly pro některé naše hráče větší překážkou než soupeřovi obránci. Odpolední střelecký trénink lehce skrápěly dešťové kapky, mezi kterými kluci úspěšně kličkovali a stříleli o sto šest na bránu. Před večerním trénikem jsme shlédli modelové utkání dorostu. A vydali se připravit na dnešní poslední tréninkovou jednotku.Po posledním tréninku následovalo "velmi oblíbené protahování s jogou" a dobrovolný relax v sauně. Po špagetách k večeři se jenom zaprášilo. Naštěstí je realizační tým natolik zkušený, že měl připravenou v záloze vydatnou druhou večeři - špekáčky. Zábava u táboráku se rozbíhala pozvolna, ale vygradovala smrští veselých vtipů a historek, převážně v režii dětí. Takže ve finále už nám chybělo jenom ukulele, virtuóz by si brnknul. Těšíme se na zítřek, i když někteří mají drobné šrámy a bolístky z nových kopaček.  

Obrázky k článku

Aktualita

FAJN gesto r.2010 – Děkujeme!!!
Po krásném proslovu brankáře Honzy darovali své medaile svým mladším kamarádům a tak odjížděl domů každý Vestečák s úsměvem na rtech! Děkujeme!!!

Kalendář akcí

« 02 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace