Tým Dorostu zahájil sezónu.....

publikováno 04.09.2018

Dne 2.9. jsme nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání dorostenecké kategorie. Do soutěže nastupujeme ve společném týmu s kluky ze Psár. Zápas se odehrával na těžkém podmáčeném terénu, s čímž jsme měli prvních 20 minut veliké problémy. Herní projev byl vyrovnaný, soupeř však využíval své rychlostní převahy a po našich chybách v obraně do poločasu čtyřikrát skóroval. My jsme dokázali odpovědět pouze jednou brankou po standardní situaci. Do kabin se tak šlo za stavu 4:1 pro domácí. O přestávce jsme si věci vyříkali a druhý poločas odehráli shodně na skóre 4:4. Zápas tedy skončil 8:5 pro družstvo Týnce. Díky patří všem klukům, kteří bojovali až do konce.

Branky: Hervert 3x, Ženatý, Banseth

Ze zápisu rozhodčího:
“Chtěl bych vyzvednout vzorné chování hostujícího celku a jeho vystupování během zápasu nepadlo jediné sprosté slovo ani žádné záludné fauly, což se v této kategorii nevidí.”