B Tým Mladších žáků zvítězil ve svém prvním soutěžním utkání....

publikováno 10.09.2018

O víkendu sehrály oba týmy MŽ svá soutěžní utkání a byl to víkend úspěšný :)

B tým rozstřílel Jirčany, Viktoria Vestec - Jílové/Jirčany  9:4, okresní přebor

V sobotu jsme museli pro velkou neúčast (zranění, marodka) pozvat na utkání B týmu i tři borce z Áčka a i přesto bylo kluků jen 10 takže jsme měli trochu obavy jak na tom kluci budou s kondicí a jak utkání se spojeným týmem Jílového / Jirčan zvládnou. Kluci se ale do soupeře zakousli hned od začátku a aktivní kombinační hrou, doplněnou výborným presinkem ho nutili k chybám v rozehrávce, které vedly ke spoustě šancí, bohužel neproměněných. Vstřelit gól se nám podařilo až v osmé a desáté minutě kdy se dvakrát trefil Maty. Mezi 15 a 20 minutou si naše do té doby výborně hrající obrana vybrala slabší chvilku a po nedůrazu před brankou dovolila soupeři snížit na rozdíl gólu. Kluky to naštěstí probralo, vrátili se ke svojí hře a ješte před poločasem Maty gólem na tři jedna dovršil svůj hattrick. Poločasovou přestávku jsme využili k drobným radám a do druhé půle na soupeře doslova vlétli - postupně skóre navýšili Fíla, Mery, 2x Maty, hlavou zavěsil nejmenší hráč na hrišti Vojtíšek a gólový účet uzavřel svojí šestou brankou v zápase opět Maty :) Kluky chválíme jako tým za předvedenou hru, všichni hráli vynikající fotbal, především ve druhé půli se bylo na co koukat, nicméně několik hráčů vyčnívalo - "Tomba" Malínek svým nevyčerpatelným fyzickým fondem, ke kterému přidal potřebnou tvrdost a kombinační hru, "Mery" Merunka svým herním přehledem, uměním zklidnit hru a především nejhezčím gólem utkání, kdy povodil dva obránce a vymetl gólmanovi hostí šibenici, "Maty" Průša který pálil celé utkání hodně "ostrým" střelivem a nasázel soupeři nevídaných 6 kousků (mohlo jich být i 10, ale soupeřův gólman v mnoha případech čaroval) a v bráně výborný "Manuel" Honza David, který podal výkon kterým si řekl o nominaci na nedělní zápas A týmu v krajském přeboru. Všem klukům tleskáme, jen tak dál !!

Sestava: Honza, Niki, Simon, Robert, David, "Tomba", Maty, Mery, Fíla, Vojta