2009 opět v únoru a jen v Kolodějích.

publikováno 08.03.2019 (aktualizováno 10.03.2019)

Tentokrát jsme odehráli turnaje pouze v Kolodějích, a hned ten první nám vyšel parádně, a zakončený zlatou medailí. V kvalitně obsazeném turnaji se kluci ukázali v silné sestavě a předváděli kvalitní hru s výbornou střelbou. Vždyť pět vítězných zápasů a skóre 31 : 6 hovoří za vše.

Na druhý turnaj jsme odjížděli v dost upravené sestavě, doplněné o dva hráče z 2010, jelikož začínali prázdniny a někteří hráči odjeli už na hory. Ovšem i kluci, kteří pomohli doladit sestavu, ukázali, že se na hřišti neztratí, a výrazně se i podíleli na dalším zlatu. Tentokrát zahrála na jedničku celá obrana, která nepustila soupeře skoro do žádné šance, a tak i jediný inkasovaný gól hovoří za vše. A když se nám dařila i střelba bylo konečné skóre 28:1, tak chlapi dík, byla to krásná sobota!!!!!!!!

Poslední únorový turnaj jsme odehráli opět v Kolodějích, a je vidět že to klukům na umělce svědčí. Opět nám chybělo sice pár hráčů, ale i tak to byl pěkný výkon a krásné až nervové vyvrcholení celého turnaje posledním zápasem s mužstvem Sokolova. V něm nám na prvenství stačila remíza, ale když po šesti minutách prohráváte 0:3 a soupeř byl na koni, musí se něco zlomit. Po nutné změně v sestavě a vstřelení rychlého kontaktního gólu se kluci nadechli ke stíhací jízdě a trefou v poslední minutě dotáhli zápas k potřebné zlaté remíze. A tak jsme turnaj vyhráli s celkovým skóre 19:6, a završili tak krásný zlatý únor.