Úvod » Starší přípravka 2013 - 2014 » Rozpis zápasů Vestec "A"

Rozpis zápasů SP Vestec "A"

publikováno 14.06.2020 (aktualizováno 08.05.2024)

PODZIM 2023

 

2.9.     10:00 - Vestec A - Povltavská B

9.9.     10:00 - Dobřichovice - Vestec A 

16.9.   10:00 - Vestec A - Zvole

24.9.   14:30 - Jesenice A - Vestec A

30.9.   14:00 - Vestec A - Povltavská C

7.10.   10:00 - Psáry / Kamenice - Vestec A

15.10. 12:00 - Průhonice - Vestec A

21.10. 14:00 - Vestec A - Dolní Břežany A

29.10. 10:00 - Dolní Jirčany - Vestec A

 

ZIMNÍ TURNAJE NA UMT - ročník 2013

 

11.11.2023 14:00 - 18:30 Koloděje - turnaj

25.11.2023 14:00 - 18:30 Dolní Břežany - turnaj

02.12.2023 10:00 - 11:30 Spartak Hrdlořezy UMT 5+1

09.12.2023 10:00 - 11:30 Hala Vestec UMT - FK Rudná 4+1

06.01.2024 10:00 - 11:30 Šeberov UMT - ČLU Beroun 7+1

13.01.2024 10:00 - 11:30 Šeberov UMT - Dobřejovice 7+1

20.01.2024 09:00 - 11:00 Radotín UMT - Černošice 7+1

27.01.2024 10:00 - 11:30 Šeberov UMT - Slavoj Řevnice 5+1

03.02.2024 10:00 - 12:00 Sokol Řepy 7+1

25.02.2024 14:00 - 18:00 Zbraslav - turnaj

02.03.2024 10:00 - 11:30 Šeberov UMT - Černošice 7+1

09.03.2024 10:00 - 11:30 Šeberov UMT - Spartak Hrdlořezy 5+1

16.03.2024 14:00 - 18:30 Koloděje - turnaj

23.03.2024 10:00 - 11:30 Šeberov UMT - FA Praha Prosek 7+1

 

Jaro - léto 2024

 

7.4.     14:00 - Vestec A - Psáry/Kamenice

13.4.   14:00 - Vestec A - Průhonice

21.4.   17:00 - Dolní Břežany A - Vestec A

27.4.   10:00 - Vestec A - Dolní Jirčany

14.5.     17:00 - PFA B - Vestec A

11.5.   14:00 - Vestec A - Dobřichovice

18.5.   10:00 - Zvole - Vestec A

25.5.   14:00 - Vestec A - Jesenice A

28.5.   17:00 - PFA C - Vestec A

 

1. - 2.6. - Strahov Cup - turnaj

 

 



 

Kalendář akcí

« 06 / 2024 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace